Poldercuptrofee twitter
  • NOMINATIE 1
    SPELER VH JAAR
    HENSELMANS

    NOMINATIE 1
SPELER VH JAAR
HENSELMANS
  • NOMINATIE 2
    SPELER VH JAAR
    SANDER ERNST

    NOMINATIE 2
SPELER VH JAAR
SANDER ERNST
  • NOMINATIE 3
    SPELER VH JAAR
    TJEERD KORF

    NOMINATIE 3
SPELER VH JAAR
TJEERD KORF

26-01-2011

Loting 10-dorpentoernooi

Het 10-dorpentoernooi is dit jaar anders van opzet. Er worden dit jaar geen hele wedstrijden gespeeld maar wedstrijden van 45 minuten. Elk elftal  speelt 2 wedstrijden op een avond met uitzondering van de laatste avond, dan speelt iedereen 1 keer. Nagele is bij de volgende teams ingedeeld: Flevo Boys 3, Kraggenburg, Ens, Emmeloord en Tollebeek. Voor een volledig overzicht van het 10-dorpentoernooi (poule indeling en wedstrijdschema) klik op 10dorpentoernooi

 

bron: vvnagele.nl

24-01-2011

Gelukkig zege Roden op SC Emmeloord

Roden begon goed aan het tweede deel van het seizoen. In de tweede klasse K werd op eigen terrein ietwat gelukkig met 2-0 gewonnen van SC Emmeloord.

Thomas Duurkens zette de thuisploeg binnen vijf minuten spelen op het goede spoor. Hij wist een scherpe voorzet van de snelle rechterspits Luuk Keizer tot doelpunt te promoveren. Hierna kwamen de gasten beter in het spel en was het aan de uitblinkende doelman Rutger Beuzenberg te danken dat zijn ploeg bij rust een voorsprong mocht koesteren. Ook in de tweede helft ging Emmeloord op zoek naar de gelijkmaker, maar Beuzenberg wist van geen wijken en hield zijn doel schoon. Tien minuten voor tijd besliste Wietse Bakker, die voor doelpuntemaker Duurkens in het veld was gekomen, de wedstrijd met de tweede Rodense treffer.

Door deze overwinning neemt Roden de zevende plaats in met negentien punten uit twaalf duels. Het gat met de nummer drie LSC is slechts drie punten. Nu wacht de confrontatie met de Groningse studenten van GSAVV Forward die de competitie hebben hervat met een kansloze 4-0 nederlaag tegen DIO Oosterwolde.

 

bron: tweenul.nl

 

 

23-01-2011

TOP verliest door gebrek aan strijdlust

TOP’63 verloor zaterdag in een tegen Espel met 1-2. Gebrek aan strijdlust was de voornaamste reden van het verlies. De Oppenhuizers begonnen hoopgevend aan de wedstrijd. In de eerste minuut scoorde clubtopscoorder Lars Bos al. TOP probeerde met deze opsteker door te drukken maar dat slaagde niet. Espel nam de controle over en troefde het elftal op strijdlust en inzet volledig af. Voor de theepauze stond de ploeg al op een achterstand, dit door twee doelpunten van Ricardo Hazenberg. Na de onderbreking zocht TOP nog wel enthousiast de aanval, maar de spitsen braken niet meer door de defensie van Espel. Trainer/speler Arjen Hoekstra toonde zich teleurgesteld, vooral omdat zijn ploeg in de winterstop veel meer had laten zien in de oefenwedstrijden.

 

bron: sneekernieuwsblad.nl

1225 berichten - << | < | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | > >>

Sponsoren van Polder Cup Trofee

http://www.alphaproducties.nl/
http://www.checkcheck.nl/
http://kiepie.nl/
http://www.customconnect.nl/
http://www.bswe.nl/
http://www.voorhuys.nl/
http://www.hetachterhuis.nl
http://www.velas.nl/
http://www.brasserie-dekroon.nl
http://www.hotelemmeloord.nl/
http://www.gbugrafici.nl/
http://www.poldercuptrofee.nl/
http://www.puinkorrelkampen.nl
http://www.food-drinks-ice.nl
http://www.cafethebottom.nl
http://www.hotelvansaaze.nl
http://www.verbeekmuziek.nl
http://www.klif18.nl
http://www.joma-sport.be
http://www.custommedia.nl
http://www.cocobaremmeloord.nl/
http://www.janstuut.nl
http://www.vannoortsloopwerken.nl
http://www.level1north.nl
http://www.halte24emmeloord.nl
http://www.restaurant-eindeloos.nl